• Головна
  • Події
  • Візит працівників ЛІМ до Любельського музею у м.Любліні
Візит працівників ЛІМ до Любельського музею у м.Любліні

Візит працівників ЛІМ до Любельського музею у м.Любліні

13 жовтня 2016, 09:27

4-7 жовтня працівники Львівського історичного музею Сергій Богданов, Петро Слободян та Руслан Кошів перебували у м.Любліні (Республіка Польща).

Приводом до службового відрядження стало запрошення Любельського музею у м.Любліні з метою обговорення конкретних питань співпраці між музеями, зокрема обміну виставками, організації реставрації пам'яток з фондів музеїв, проведення навчань, семінарів, спільної участь у грантових проектах.

Представники ЛІМ зустрілись з працівниками, керівниками Любельського музею, ознайомились з структурою та особливістю роботи підрозділів музею, зокрема експозиційних та реставраційних відділів, новими цікавими формами музейного менеджменту, процесом роботи з електронного обліку та оцифрування фондів, особливостями впровадження мультимедійно-інформаційних технологій в польському музеї.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Важливим стало рішення сторін щодо спільної участі у проектах транскордонного співробітництва Польща-Україна-Білорусь та "Креативна Європа".

Вдячні усім представникам Любельського музею у м.Любліні - насамперед директору Катажині Мєчковскій-Черняк, Малгожаті Ковальчик, Анджею Фрейліх, Ренаті Бартнік - за гостинний прийом, відвертість, щире бажання якнайкращим чином організувати співпрацю між музеями.
Теми:  візит, музей