Колекція Орденів ЛІМ на Google

Колекція Орденів ЛІМ на Google

16 березня 2017, 11:40

Першу віртуальну виставку "Колекція Орденів Львівського історичного музею" на платформі Google Cultural Institute можна оглянути за адресою: https://www.google.com/culturalinstitute/beta/u/0/partner/lviv-historical-museum

Після тривалих перемовин старший науковий співробітник музею Руслан Кошів зміг переконати менеджерів Google у доцільності презентації ЛІМ, його колекцій на майданчику Google Arts & Culture. 28 вересня 2016 року між музеєм та корпорацією Google було підписана угода про співпрацю. Крім створення виставок вона також передбачає виготовлення 3D моделей і гігапіксельних цифрових копій найцікавіших музейних експонатів та створення віртуальних екскурсій експозиціями музею (Museum View). Усе це буде зроблено коштом та з допомогою обладнання Google. Без сумніву, співпраця дозволить гідно представити здобутки і колекції Львівського історичного музею світові.

Крім Руслана Кошіва до створення першої виставки долучилися працівники музею: Ірина Полянська, Мирослав Побережний та Орест Круковський, а також координатор GCI Lenka Sharma.
Теми:  ордени, ЛІМ, Google