• Головна
  • Події
  • Відкриття виставки «Революція Гідності. Пам’яті Небесної сотні»
Відкриття виставки «Революція Гідності. Пам’яті Небесної сотні»

Відкриття виставки «Революція Гідності. Пам’яті Небесної сотні»

21 листопада 2017, 09:53

20 листопада у вщенть переповненому залі Музею визвольної боротьби України (вул. Лисенка, 23 А) - відділі Львівського історичного музею відбулося відкриття виставки «Революція Гідності. Пам’яті Небесної сотні», приуроченої до Дня Гідності та Свободи.

Участь у відкритті взяли: директор Львівського історичного музею Роман Чмелик, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, заступник Львівського міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, директор Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослава Туркало, старший науковий співробітник МВБУ Світлана Кочергіна, члени родин Героїв Небесної Сотні Львівщини, учасники Майдану.

Відвідувачі виставки зможуть ознайомитись і ще раз пригадати як розпочинався і постав мирний Майдан, учасниками якого, здебільшого, були студенти, молодь, їх гаслами на мітингах – «Без політиків», «За євроінтеграцію»; загостренням конфронтації з владою після розгону мирного Майдану в Києві 30 листопада 2013 року; гуртуванням людей різного віку з усіх регіонів України навколо Майдану, створення захисних сотень; початком збройного протистояння громадян як реакцію на провокації влади та небажання здійснювати реформи у державі.

На виставці висвітлено активну участь духовенства, журналістів, медиків, підтримку киян, всіх людей України, яких об’єднала спільна боротьба за краще майбутнє Країни. Низка фотоматеріалів висвітлює підтримку Майдану країнами світу.

Створили виставку працівники Львівського історичного музею за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА. 

https://www.facebook.com/groups/111426755547336/permalink/1632064836816846/

 
Теми:  Майдан, виставка