Вітаємо з Міжнародним днем музеїв!

Вітаємо з Міжнародним днем музеїв!

18 травня 2018, 09:26

Сьогодні відзначаємо Міжнародний день музеїв!

Цього року Міжнародна Рада музеїв ІСОМ запропонувала тему: «Музеї в мережі: нові методи, нові відвідувачі»// «Hyperconnected museums: New approaches, new publics».

Мета: розвиток культурного туризму, шляхом промоції музеїв серед мешканців та гостей м. Львова, а також розширення активності музеїв в мережі  Інтернет.

Понад 25 музеїв міста з 18 по 31 травня підготували спеціалізовану програму, яка представить нові способи роботи з відвідувачами, використовуючи в тому числі новітні технології та мережу Інтернет.

У програмі: інтерактивні заходи, квести з використанням QR-кодів, он-лайн вікторини на сторінках музеїв у соціальних мережах, представлення нових мобільних додатків, а також спеціалізовані екскурсії, майстер-класи, лекції, пленери.

Програма передбачена для дорослих, дітей та молоді.

Протягом 18-31 травня є можливість відвідати музеї за доступними цінами або стати учасником безкоштовних заходів.

Щоб стати учасником заходів слід попередньо зареєструватись за телефоном музею, також є події, які не потребують попередньої реєстрації. В продовж тривалості проекту активні учасники квестів та інших заходів отримають подарунки від наших партнерів. Серед призів: квитки на екскурсії по місту, у розважальні центри та майстер-класи.

Активним відвідувачам надаватимуться подарунки.

В продовж тривалості проекту ми будемо визначати переможців, які отримають подарунки від наших партнерів. Серед призів будуть розігруватись: квитки на екскурсії по місту, на театральні вистави, у розважальні центри, концерти та майстер-класи. 

Організатори проекту у Львові: управління туризму, управління культури та відділ промоції Львівської  міської  ради  спільно із музеями Львова. 

Коротку програму заходів можна завантажити тут.
Детальну програму заходів можна завантажити тут.

У програмі можливі зміни.

За інформацією прес-служби Львівської міської ради