Відкриття виставки "Українські миротворці"

Відкриття виставки "Українські миротворці"

12 липня 2018, 12:39

Запрошуємо на відкриття виставки "Українські миротворці". Виставка підготовлена Львівським історичним музеєм спільно з Воєнно-історичним музеєм 58-го Будинку офіцерів. 

Час і місце: 13 липня, 12:00; відділ ЛІМ "Музей-Арсенал". 

Виставка висвітлює діяльність українських миротворців у миротворчих операціях у різних країнах світу з 1992 року до сьогодні. Представлені особисті речі військовослужбовців, прапори, вимпели, шеврони, нагороди та символіка.

Прес-реліз
 виставки «Українські миротворці»

відкриття: 13 липня 2018 року
відділ ЛІМ «Музей-Арсенал».
 

Виставка «Українські миротворці» підготовлена Львівським історичним музеєм спільно з Воєнно-історичним музеєм 58-го Будинку офіцерів.

Відкриття виставки приурочене до Дня українських миротворців, який офіційно святкується в Україні 15 липня.  Свято  встановлене  Постановою  № 292-VII Верховної Ради України 21 травня 2013 року.

Виставка висвітлює діяльність українських миротворців у миротворчих операціях у різних країнах світу з 1992 року до сьогодні. На виставці представлені особисті речі військовослужбовців, прапори, вимпели, шеврони, нагороди та військова  символіка. У відео-супроводі до уваги відвідувачів кадри, відзняті безпосередньо в місцях несення служби українськими миротворцями у різних країнах світу.