• Головна
  • Події
  • Відбулося вшанування Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького
Відбулося вшанування Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького

Відбулося вшанування Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького

03 вересня 2018, 15:46

30 серпня у Музеї визвольної боротьби України (вул.Лисенка 23А) відбулося вшанування Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького в рамках циклу "День народження Героя Небесної Сотні", який організовують Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА і Львівський історичний музей.

У вщерть заповненому залі зібралися родичі, друзі Героя, музейники, шкільна молодь, освітяни (зокрема вчителі та учні ЗОСШ № 27, в якій вчився Ю.Вербицький, та яка носить зараз його ім'я), студенти, воїни АТО, представники громадськості, влади.

Виступаючі, зокрема директор Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослава Туркало, брат Юрія Сергій Вербицький, друзі, знайомі Роман Голов'як, Ігор Марчук, Ірина Ніщименко, Наталія Криничанка, куратор заходу Світлана Кочергіна, доброволець АТО Віктор Гюрчігі відзначили його незламний дух, героїзм, віру в ідеали Майдану, а в той же час його людяність, порядність, любов до ближніх. Без сумніву, такі заходи необхідні, щоб підтримати сім'ї Героїв, зберегти пам'ять про людей, які пожертвували своїм життям задля світлого майбутнього України.

Мирослава Туркало і голова ГС "Українська народна сила" Богдан Кунда вручили сім'ї Героя пам'ятні подарунок та відзнаку, а митці Остап Стахів, Михайло Мирка, Тріо "Крайня Хата", жіночий квартет "Дивосвіт", тацювальний колектив "Барвниця", Андрій Заліско піснею і танцем привітали Героя та його рідних.

Ведуча заходу: Ольга Гошовська

Фото: Руслан Кошів

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1972103376159749&id=637212779648822