• Головна
  • Події
  • Відбулось таємне голосування членів розширеної Науково-методичної ради Львівського історичного музею

Відбулось таємне голосування членів розширеної Науково-методичної ради Львівського історичного музею

16 травня 2016, 16:52

16 травня 2016 року відбулось таємне голосування членів розширеної Науково-методичної ради Львівського історичного музею з метою підтримки кандидатури на посаду майбутнього директора музею. Більшістю голосів перевагу було надано Чмелику Роману Петровичу.

Цьому передувало: з ініціативи музейних науковців 12 і 13 травня 2016 року у конференц-залі Музею відбулась зустріч з кандидатами на посаду директора ЛІМу.

Кожен з 7 (семи) претендентів впродовж 5 (п’яти) хвилин розповідав присутнім про свою мотивацію і ще 25 (двадцять п’ять) хвилин – відповідав на питання.

У директорських перегонах брали участь чотири кандидати з Музею. Це переважно молоді працівники: Андрій Панів, Мирослав Побережний, Орест Круковський,  Світлана Хавалко.

Ними озвучені були цікаві ідеї, проте у більшості з них відсутній досвід роботи на керівній посаді.

Цікаві ідеї пропонували і «важковаговики». Колишній директор Музею історії релігії Володимир Гаюк виявив глибоке знання історії релігії, підкреслив, що знає як залучати гроші на розвиток Музею…

Директор Винниківського історико-краєзнавчого музею Ігор Тимець навіть дещо привідкрив свої окремі програмні ідеї, зокрема плани ініціювати створення музею Львова.

Лейтмотивом виступу директора Музею етнографії та художнього промислу Романа Чмелика було декларування намірів модернізувати ЛІМ, інтегрувати його в європейське музейництво шляхом пошуку інвесторів, міжнародних грантів.

Результати голосування дають підстави звернутись до учасників конкурсної комісії з виборів директора ЛІМ, обраних на загальних зборах колективу з проханням проголосувати за кандидата, визначеного на розширеній Науково-методичній раді Львівського історичного музею — Чмелика Роман Петровича.