Лекція-екскурсія "Грюнвальд - 606. Людина і зброя"

Лекція-екскурсія "Грюнвальд - 606. Людина і зброя"

24 травня 2016, 13:21

23 травня у відділі Львівського історичного музею "Музей "Арсенал" в рамках проекту «Обери музей свого настрою» відбулася лекція-екскурсія "Грюнвальд - 606. Людина і зброя".

Працівники музею організували своєрідну мандрівку в часі у пізнє середньовіччя. Відвідувачі оглянули епічну картину-діораму "Битва під Грюнвальдом” Тадеуша Попеля і Зигмунта Розвадовського (розмір10Х5м), почули розповідь про дійових осіб Грюнвальдської битви, під час якої об'єднані війська Королівства Пол ьського і Великого князівства Литовського розгромили війська Тевтонського ордену, про тактику ведення бою, зброю, яка застосовувалась, ознайомились з історією створення діорами. Учасники дійства "доторкнулися" до справжніх 600-літніх мечів – ровесників битви та стали свідками справжнього рицарського бою. Особливою атракцією для найменших відвідувачів музею стала участь у складанні пазлів із зображенням картини, а також можливість зробити селфі на фоні полотна.

Організували та провели захід працівники музею: Лілія Бренер, Любомир Хахула, Олександр Олешко, а також Данило Вірщук (Клуб історичної реконструкції "Лемберг").

Більше фото у ФОТОГАЛЕРЕЇ.