• Головна
  • Події
  • Урочистості, присвячені 125-й річниці від дня народження Євгена Коновальця
Урочистості, присвячені 125-й річниці від дня народження Євгена Коновальця

Урочистості, присвячені 125-й річниці від дня народження Євгена Коновальця

20 червня 2016, 08:33

14 червня на батьківщині полковника Євгена Коновальця – у селі Зашків Жовківського району, відбулися урочистості, присвячені 125-й річниці від дня народження героя.

Урочистості розпочались літургією у церкві Св.Михаїла с. Зашків та продовжились молебнем на цвинтарі біля каплички де поховані дідусь та бабуся Євгена — Михайло та Марія Коновальці. Поряд каплички могили батьків полковника.

Опісля учасники вшанування пам’яті Євгена Коновальця урочистою ходою попрямували до Музею-садиби. На святковому вічі виступив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний, Богдан Червак —голова організації українських націоналістів, Федір Романович — син Романа Романовича, автора пам’ятника Є.Коновальцю та інші представники громадських та політичних організацій.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

У рамках заходу також відбулися виступи колективів народної самодіяльності Жовківщини. Окрім того, з мистецьким дарунком для громади виступила Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Львівська академічна чоловіча хорова капела «Дударик». Опісля усі бажаючі мали змогу відвідати відділ Львівського історичного музею «Історико-меморіальний музей полковника Євгена Коновальця».
Теми:  Євген Коновалець