• Головна
  • Події
  • Акції, що відбулися у Львівському історичному музеї в рамках фестивалю "Ніч у Львові"
Акції, що відбулися у Львівському історичному музеї в рамках фестивалю "Ніч у Львові"

Акції, що відбулися у Львівському історичному музеї в рамках фестивалю "Ніч у Львові"

19 липня 2016, 21:55

Численні відвідувачі взяли участь у цікавих акціях, які відбулися у Львівському історичному музеї в рамках фестивалю "Ніч у Львові". 

У відділі Давньої історії України відбувся квест для дітей "Цікаве про Львів", під час якого діти довідались про історію давнього Львова, оглянувши музейну експозицію і взявши участь у конкурсах, вікторинах, іграх, розв'язанні історичних загадок, завдань. Усі отримали радість від забави і сувеніри від історичного музею.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

У Італійському подвір’ї відбулися презентація вистави «Комедії-хвилинки», організованої студентами 5-го курсу ЛНУ ім. І. Франка, виступ учасника проекту «Голос країни» співака Михайла Мирки та концерт «Вечір танго» — спільний проект камерного оркестру Lviv Virtuosos та Школи аргентинського танго.

Гостей відділу ЛІМ «Музей-«Арсенал» потішили виконанням світових та національних шлягерів віртуози-бандуристи з формації «Чарівні струни» під керівництвом Ірини Садомори. 

Театралізовану екскурсію «В гостях у Бандінеллі» провели працівники відділу ЛІМ «Палаццо Бандінеллі», які розповіли про історію будинку, його мешканців, ознайомили відвідувачів з таємницями і легендами будівлі, з цікавинками експозиції.
Теми:  Ніч у Львові