Найщиріші співчуття від колег-музейників

01 серпня 2016, 10:39

Шановні колеги! Висловлюємо наші найщиріші співчуття з приводу кончини колишнього багаторічного директора музею Чайковського Богдана Миколайовича! Це була Людина з великої літери, добра, порядка, фахівець високої кваліфікації, наш вчитель, з яким було пов'язано багато років плідної, різнобічної співпраці і щирого людського спілкування. Наші співчуття його рідним і близьким!

Сумуємо разом з Вами - від колективу ДНІМ ім. Д.Яворницького - директор музею Капустіна Надія.

---

Колективу Львівського історичного музею
Колектив Волинського краєзнавчого музею з щиро сумує з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті директора Львівського історичного музею Богдана Миколайовича Чайковського.
Це гірка, непоправна втрата для всієї України. Пішов з життя видатний український музейник, знаний на Батьківщині та за її межами подвижник на ниві музейництва, чесна і благородна людина. 
Ми завжди будемо вдячні Богдану Миколайовичу за багаторічну плідну співпрацю з Волинським краєзнавчим музеєм, постійну допомогу у створенні нових музейних закладів області та великий особистий внесок у збереження, дослідження та популяризацію пам’яток історії та культури волинського краю, розвиток історичного краєзнавства Волині та розбудову музеїв області. 
Разом з усіма поділяємо біль непоправної втрати, висловлюємо щире співчуття колективу Львівського історичного музею, рідним і близьким покійного.
Ми завжди будемо пам’ятати славні і добрі справи Богдана Миколайовича. Вічна йому пам’ять.
За дорученням колективу,
директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк

Колективу Львівського історичного музею
Колектив Волинського краєзнавчого музею з щиро сумує з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті директора Львівського історичного музею Богдана Миколайовича Чайковського.Це гірка, непоправна втрата для всієї України. Пішов з життя видатний український музейник, знаний на Батьківщині та за її межами подвижник на ниві музейництва, чесна і благородна людина. Ми завжди будемо вдячні Богдану Миколайовичу за багаторічну плідну співпрацю з Волинським краєзнавчим музеєм, постійну допомогу у створенні нових музейних закладів області та великий особистий внесок у збереження, дослідження та популяризацію пам’яток історії та культури волинського краю, розвиток історичного краєзнавства Волині та розбудову музеїв області. Разом з усіма поділяємо біль непоправної втрати, висловлюємо щире співчуття колективу Львівського історичного музею, рідним і близьким покійного.Ми завжди будемо пам’ятати славні і добрі справи Богдана Миколайовича. Вічна йому пам’ять.

За дорученням колективу, директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк

---

List od p. dyr. Jerzego T. Petrusa. z Zamku Królewskiego na Wawelu z Krakowa

---

Вельмишановні колеги та рідні Богдана Миколайовича. 

Колектив Національного історико-культурного заповідника«Гетьманська столиця» висловлює щирі і глибокі співчуття з приводу тяжкої і непоправної втрати – смерті Чайковського Богдана Миколайовича...
За велику честь вважали знайомство з ним..
В цей скорботний час ми з глибоким сумом і скорботою поділяємо ваше горе та підтримуємо вас. 

З ГЛИБОКОЮ ПОВАГОЮ,
КОЛЕКТИВ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАПОВІДНИКА «ГЕТЬМАНСЬКА СТОЛИЦЯ»,
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ЗАПОВІДНИКА
НАТАЛІЯ РЕБРОВА

---

Тернопільська обласна організація Національної спілки краєзнавців України та музейна спільнота краю глибоко сумують у часі відходу за межу вічності директора Львівського історичного музею Богдана Миколайовича Чайковського.

Висловлюємо щирі співчуття колективу установи, рідним та близьким.

Вічна пам’ять!

У скорботі: Ігор Дуда, Тамара Сеніна, Михайло Сохацький, Ольга Василишин, Ольга Гофман, Надія Голод, Ірина Ухман, Надія Волинець, Богдан Савак, Степан Бубернак, Яромир Чорпіта, Ігор Зінчишин, Романа Черемшинська, Михайло Тиханський, Олег Левицький, Степан Колодницький, Лариса Легка, Надія Макарчук, Лілія Зінчук, Руслана Савка, Надія Зюбровська, Петро Панасюк, Степан Костюк.