• Головна
  • Новини
  • Театралізована презентація середньовічної кухні «Вечеря в міщанському домі»

Театралізована презентація середньовічної кухні «Вечеря в міщанському домі»

25 березня 2013, 11:43

28 березня 2013 року о 15.00 годині Львівський історичний музей запрошує відвідати театралізовану презентацію середньовічної кухні «Вечеря в міщанському домі», яка відбудеться в Музеї «Палаццо Бандінеллі».

Організатори: КІР «Wolfenschloss» за сприяння Львівського історичного музею.

Мета заходу — представлення старовинних рецептів та особливостей середньовічних страв, а також театралізоване відтворення вечері в домі міщанина. Кухня завжди була важливою частиною життя людини. Багато сучасних традицій беруть за основу ритуали та звичаї сивої давнини. Гості заходу зможуть довідатись, що і як їли наші пращури.

Любителі живої історії з клубу «Wolfenschloss»  продемонструють вам старовинні страви, приготовані за рецептами з письмових джерел 14-16 століття. Подія відбудеться у приміщенні одного з відділів Львівського історичного музею — Музей «Палаццо Бандінеллі», де збережена атмосфера старовинного міщанського дому. У заході будуть використані унікальні експонати, зокрема стіл 17-го ст. та репліки посуду зразку 14-го століття.

Клуб історичної реконструкції (КІР) «Wolfenschloss» (Вольфеншльос) займається вивченням матеріальної культури кінця 14 століття ― ми вивчаємо та намагаємось відтворювати одяг, обладунки, предмети побуту того часу, а також танці та традиції, беремо участь у фестивалях живої історії, турнірах.

Історична реконструкція народилася як експеримент — спроба застосувати в реальному житті ті чи інші знання та вміння минулих століть.
Теми:  презентація