• Головна
  • Новини
  • Виставки в рамках 9 Міжнародного симпозіуму гутного скла у Львові
Виставки в рамках 9 Міжнародного симпозіуму гутного скла у Львові

Виставки в рамках 9 Міжнародного симпозіуму гутного скла у Львові

06 жовтня 2013, 21:29

До Вашої уваги пропонуємо перелік виставок, які відбудуться в Історичному музеї в рамках 9 Міжнародного симпозіуму гутного скла у Львові.

  1. "Молоді українські склярі", відкриття 08.10, Італійське подвір'я (ІІІ поверх), відкритя 17:00. Участь у виставці беруть випускники кафедри художнього скла останнього десятиліття, які активно працюють зі склом до сьогодні: Еліна Білоус, Олена Боровик, Остап Іванишин, Ольга Кінаш, Віктор Мельничук, Денис Струк, Евеліна Тринцолин, Роксолана Худоба. Роботи виконані в різних техніках - вітраж, гута, ф'юзінг.
  2. "Колекція Музею скла у Львові", 10.10, пл. Ринок 6, (ІІІ поверх), відкриття 17:00. На виставці експонуватимуться вибрані роботи з колекції Музею скла у Львові. Унікальні композиції відомих у світі художників склярів виконані підчас Міжнародних симпозіумів гутного скла упродовж 1989-2010 рр.
  3. Персональна виставка Ремігіуса Крюкаса та Індре Стульгайте (Литва), відкриття 11.10, Музей скла, відкриття 17:00. Творчі роботи відомих литовських художників виконані з оптичного скла, вражають чистотою форми і оманливою простотою виконання. Композиції виконані в нетрадиційній для нашого регіону технології. Виставка експонуватиметься в Музеї скла до 18 листопада, а 22 листопада ц.р. буде відкрита в експозиційних залах Національної академії мистецтв України у м. Київ.

    
Теми:  виставки, скло, музей