• Головна
  • Новини
  • Виставка світлин: Візит «Доброї волі» британського авіаційного клубу «Air Squadron»

Виставка світлин: Візит «Доброї волі» британського авіаційного клубу «Air Squadron»

05 грудня 2013, 11:42

Клуб любителів старовинної авіації  «Air Squadron» заснований в 1966 році і налічує сотні членів. З моменту заснування клубу в нього входили учасники Другої Світової війни, а також впливові особи Великобританії, члени Королівської родини, серед котрих принц Кентський, політики, бізнесмени.

30 червня 2013 року 24 літаки, пілотованих членами британського клубу любителів старовинної авіації «Air Squadron» приземлились в другій половині дня у Львові в рамках 10-денного візиту в Україні.

Відділ Музею історії техніки Львівського історичного музею спільно з членами Галицького авіаційного історично-технічного товариства (ГАІТЕТ) прагнуть привернути увагу відвідувачів до старовинних літаків часів Першої і Другої світових війн, які представлені на світлинах.

Організатором зустрічі з представниками клубу «Air Squadron» був голова товариства ГАІТЕТ п. Ярослав Янчак. Членами товариства зроблено біля 2000 тис. фотографій.  З окремих сформована виставка.

Також на світлинах представлено офіційний візит принца Великобританії Майкла Кентського до України спільно з клубом «Air Squadron».

Участь в підготовці виставки брали: члени ГАІТЕТу Я.Бонсик, О.Гайдай, А.Матусевич, С.Янчак, Ю.Костін.

Дизайн і макетування:   Т. Петрів, Х.Маліновська.

Монтаж виставки:  О. Танський, В.Станчак.

Автори виставки: М.Шингельський, М.Фіцуляк.

Відкриття виставки відбудеться 6 грудня 2013 р. пл.Ринок, 6 (вестибюль) о 12.00 год.
Теми:  виставка