• Головна
  • Новини
  • 2 березня 2015 р. у Львівському історичному музеї відбулася перша інтерактивна екскурсія
2 березня 2015 р. у Львівському історичному музеї відбулася перша інтерактивна екскурсія

2 березня 2015 р. у Львівському історичному музеї відбулася перша інтерактивна екскурсія

05 березня 2015, 08:43

2 березня 2015 р. працівники Львівського історичного музею організували та провели неординарну екскурсію. Спочатку молодший  науковий співробітник Музею-Арсенал Любомир  Хахула в обладунку давньоруського воїна ознайомив учнів 6 класу Львівської української гуманітарної гімназії ім. Олени Степанівни  з традиційною експозицією зброї, потім продовжив розповідь в цокольному приміщенні міського Арсеналу — «Інтерактивному музеї зброї». Тут вже не діяла формула «Музейні експонати руками не рухати». Навпаки екскурсовод, розповідаючи про ту чи іншу зброю, пропонував дітям взяти в  руки муляжі холодної зброї, роздивитись написи, декор, ознайомитись зблизька з її конструктивними особливостями. Діти навперебій задавали питання, схвильовані незвичним форматом музейної екскурсії. Ще однією «атракцією» екскурсії став мультимедійний інформаційний центр, розташований в залі.

ФОТОЗВІТ ПОДІЇ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ.

Звиклі до комп’ютерів діти, з легкістю «гортали» електронні сторінки, дізнаючись  чимало  цікавого про історію міського Арсеналу, еволюцію того чи іншого виду зброї, розглядали фотогалерею музейних пам’яток, могли перейти на сайт Львівського історичного музею та ознайомитись з його різноманітною діяльністю. 

Це власне була перша практична спроба в Музеї-Арсенал поєднати показ оригінальних експонатів з інтерактивними елементами, використовуючи сучасні комп’ютерні технології, в поєднанні з  високопрофесійною розповіддю. 

Завершилась екскурсія щирими подяками учнів організаторам оригінальної екскурсії та фотосесією.
Теми:  інтерактивна екскурсія, музей, діти