Виставка «Технічні музеї Німеччини»

Виставка «Технічні музеї Німеччини»

12 травня 2015, 14:49

Музеї технічного спрямування почали формуватися у XIX столітті. У Львові така ідея виникла ще в 1890 році і впровадити її пробують вже не одне десятиліття,  але й по сьогоднішній день вона залишається невирішеною.  Сподіваємось, що реалізація цієї ідеї все-таки відбудеться у найближчі роки.

Для того, щоби привернути  більшу увагу громадськості до питання створення у Львові Музею науки і техніки, співробітниками Відділу історії техніки Львівського історичного музею сформована фотовиставка, присвячена технічним музеям Німеччини (у Мюнхені, Берліні, Дрездені). Дана виставка не висвітлює всіх аспектів функціонування музеїв технічного профілю, але може дати уявлення про масштаб і глибину розвитку технічної думки у світі. Різноманітність технічних пам’яток відображає технічний прогрес людства у XIX—XX століттях. Львів як місто передових поглядів і думок, славне відкриттями світового масштабу, повинно мати музейну установу, яка би презентувала і популяризувала досягнення львівських науковців і винахідників, які сприяли технічному прогресу.

У Львівському історичному музеї зберігається чимало надзвичайно цікавих пам’яток технічного спрямування, які беззаперечно становитимуть основу майбутнього Музею техніки у Львові. Сподіваємось, що виставка «Технічні музеї Німеччини» буде з цікавістю сприйнята львівською громадою і гостями міста, приверне увагу до створення, нарешті, у Львові Музею Техніки. 

Куратор виставки Шингельський М.Я.

зав. Відділу музею науки і техніки
Теми:  виставка, техніка