Виставка «Будь Я.К.: поет і мода» - ЗАВЕРШЕНА

Виставка «Будь Я.К.: поет і мода» - ЗАВЕРШЕНА

19 травня 2017, 12:46

16 травня у Львівському історичному музеї (пл.Ринок, 6, 3 поверх) відбулося відкриття виставки «Будь Я.К.: поет і мода». В основі виставки – музейні предмети з фондових колекцій Державного літературного музею Янки Купали (Республіка Білорусь) та Львівського історичного музею.

Цей проект пропонує новий погляд на образ Народного пое та Білорусі Янки Купали – представника еліти, однієї з перших медійних осіб Білорусі в умовах епохальних змін кінця ХІХ – І половини ХХ століття. Представлені на виставці меморіальні речі Янки Купали, фотографії поета 1904-1940 рр., більшість з яких маловідомі, – це своєрідне матеріальне свідчення повсякденного життя поета. Вони, немов своєрідна хроніка, зберігають вигляд творця, спогади про Янку Купалу, його сучасників, які свідчать, що поет завжди виділявся елегантністю і стилем.

На відкритті виставки виступили: голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, надзвичайний і повноважний посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол, директор Львівського історичного музею Роман Чмелик, директор Державного літературного музею Янки Купали Олена Ляшковіч.

Відеорепортаж про відкриття виставки: https://youtu.be/RhDXwBekMUc

Фото: Руслан Кошів
Теми:  виставка