• Головна
  • Новини
  • Львівському історичному — 120 років: проблеми і перспективи
Львівському історичному — 120 років: проблеми і перспективи

Львівському історичному — 120 років: проблеми і перспективи

14 листопада 2012, 10:32

Львівському історичному музею  (ЛІМ) у 2013 р. сповнюється 120 років.

Це один з найстаріших і найбільших музеїв України. Щорічно музей відвідують понад 300 тис. екскурсантів, для яких науковці Музею проводять близько 5 000 екскурсій. Колекції ЛІМ нараховують понад 350 тис. музейних пам’яток.  З огляду на унікальність музейної експонатури тематичні виставки або окремі фондові колекції ЛІМу експонувалися у провідних музеях Польщі, Литви, Австрії, Німеччини, Чехії, Франції, Великої Британії, США.

Тим часом ЛІМ далеко не в повному обсязі зреалізовує свій інтелектуальний, фондово-предметний та організаційний потенціал як в контексті внутрішнього, так і міжнародного функціонування.

Учасникам прес-конференції пропонується огляд проблем та перспективи ЛІМу напередодні його 120-річчя:

  1. Створення у Львові Музею науки і техніки в пам’ятці промислової архітектури за адресою вул. Вітовського, 57.  (Б. Чайковський, М. Шингельський, Р. Пак – 5 хв.)
  2. Музей Пошти. Є — чи нема? (Б. Чайковський – 4 хв.)
  3. Стан пам’яток архітектури ХVІ ст. на площі Ринок. (пл. Ринок, 4, 6). (Б. Чайковський – 2 хв.). (Представники  пам’яткоохоронних  державних органів та громадськості – 10 хв.)
  4. Вежа Поворозників. Інтерактивний музей як елемент новизни. (Б.Чайковський, Т. Рудько – 10 хв.).
  5. Інше.

На прес-конференцію запрошується керівництво обласної та міської влади, служби пам’яткоохоронних структур, представники громадськості, представники засобів масової інформації, телебачення, радіо.

Зустріч відбудеться 16 листопада о 10.00 год. у приміщенні конференц-залу (2 поверх) Львівського історичного музею за адресою пл. Ринок, 6.
Теми:  музей, перспективи