Фотовиставка Романа Гериновича «Більше, ніж бачити»

19.02.2022 #Виставка

Щиро вітаємо завідувача фотолабораторією Львівського історичного музею відомого фотохудожника Романа Гериновича з персональною виставкою. Через ремонт у Кам'яниці Корнякта творчий доробок митця погодився запрезентувати Дім Франка - Franko House. За що ми вдячні його директору п. Богдану Тихолозу та усім причетним до цієї події працівникам музею.
Під час відкриття виставки, яке відбулося у невимушеній дружній атмосфері, присутні відзначили надзвичайний небанальний погляд на життя Романа Гериновича, його здатність бачити і втілювати у фототворах навколишній світ в незвичних, навіть унікальних ракурсах, вміння мовою світлин розкрити таємницю людського буття. Роботи митця заворожують своєю чистотою, любов'ю, глибокою внутрішньою філософією.
Запрошуємо усіх пересвідчитись у цьому, оглянувши персональну виставку Романа Гериновича "Більше, ніж бачити" у виставковому залі Дому Франка (вул. І.Франка, 150).
Роман Геринович – член спілки фотохудожників України, міжнародної асоціації фотографів AFIAP, учасник понад 20 міжнародних колективних (Туреччина, США, Швейцарія Чорногорія та ін.) та 9 персональних виставок в Україні і Польщі.