Мультимедійна виставка «Подорож із “Українсько-єврейською зустріччю”»

05.05.2019 #Виставка

16 травня о 16:30 у Львівському історичному музеї (пл. Ринок 6) відкриється мультимедійна виставка «Подорож із “Українсько-єврейською зустріччю”».

Львів першим серед українських міст прийматиме цю виставку, яка розповідає про життя євреїв й українсько-єврейську взаємодію на українських землях від давніх часів. Попередній варіант виставки тепло сприйняли в українській та єврейській громадах у різних містах Канади 2015 року.

Виставка запрошує відвідувачів до подорожі, що охоплює тисячолітню історію зустрічі євреїв та українців, їхній досвід під владою змінних політичних режимів та взаємодію з іншими народами. Це історія довгих періодів нормального співіснування й культурного взаємозбагачення, а також часів кризи. Львівська виставка доповнює висвітлення яскравих сторінок тривалої спільної історії (показаної у зовнішніх галереях музею) мультимедійною інсталяцією всередині приміщення, яка зображує життя євреїв у Львові та на Львівщині в 1920–1930-х рр.

Разом із виставкою проводяться такі події: виставка «Зал синагог» (вул. Вугільна 1), громадський симпозіум, що його організовує Український католицький університет, та спеціальні проекти в музеї «Територія Терору» та у Львівському музеї історії релігії.

Виставку зініціювала й підготувала «Українсько-єврейська зустріч» — багатонаціональна організація з центром у Канаді, місія якої полягає в зміцненні солідарності й взаєморозуміння між українцями та євреями.

Запрошуємо усіх зацікавлених на відкриття.

Виставка експонуватиметься до 16 липня.

 

По докладнішу інформацію просимо звертатися до контактної особи:

Віталій Надашкевич

Менеджер проекту

Музейна виставка UJE, Львів

Моб. тел.: +38 (097) 90 48 744

Е-пошта: witoberest@gmail.com