Спільний виставковий проект Львівського історичного музею та Львівського фотомузею "Від оптичної ілюзії - до цифрової реальності"

19.08.2020 #ВИСТАВКА

Спільний виставковий проект Львівського історичного музею та Львівського фотомузею "Від оптичної ілюзії - до цифрової реальності" стартував 18 серпня. Впродовж кількох місяців на 3-му поверсі Кам'яниці Корнякта (пл. Ринок, 6) у трьох залах можна буде оглянути понад 250 світлин з фондів Львівського історичного музею, які зафіксували історію львівської фотографії за 180 років. Це і портрети, і просторове фото, і репортажна зйомка - свідчення життя нашого краю у всьому його різноманітті. Гармонійно доповнюють фотографії експонати Львівського фотомузею Романа Метельського - більш як 500 фото-, кіноапаратів та фотоаксесуарів з кінця ХІХ ст. до наших часів, серед яких чимало раритетних пам'яток. Цікавим елементом експозиції є інсталяційні вітрини (УФОТО, лабораторія фотографа, астрономічна обсерваторія). У вестибюлі кам'яниці та на другому поверсі галереї Італійського подвір'я можна оглянути хвилюючі світлини отця Андрія Дуди, присвячені воїнам АТО, а на 3-му поверсі галерії - твори сучасних львівських фотохудожників.

На відкритті виставки у Італійському подвір'ї перед присутніми виступили: директор Львівського історичного музею, д.і.н. Роман Чмелик, заступник голови ЛОДА Іван Собко, директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда, голова Львівської організації Національної спілки фотохудожників України Володимир Дубас, директор Львівського фотомузею Роман Метельський, зав. відділу ЛІМ Руслан Кошів, зав. сектору ЛІМ Тетяна Петрів.
Усі вони висловили сподівання, що виставка "Від оптичної ілюзії - до цифрової реальності" матиме успіх у львів'ян та гостей Львова.

Виставка працює з 10 до 18 год. щодня, окрім середи. Запрошуємо відвідати!

Фото: Руслан Кошів.

https://www.facebook.com/lviv.historical.museum/posts/3336913303012076