Великдень у Львові

21.04.2022 #Виставка

Великдень - це завжди світле свято, яке дарує радість Воскресіння Христового і надію на краще життя. А у наш час нелегкого випробування Великдень ще й зміцнює віру в нашу перемогу над силами зла.
Фотографії з виставки "Великдень у Львові", що відкрилася сьогодні у Львівському історичному музеї, відображають великодній тиждень у всій його красі - від Вербної неділі - до Великодніх богослужінь і безумства Обливаного понеділка. Чудові неповторні моменти свята зафіксували у світлинах митці - члени Львівської організації Національної спілки фотохудожників України: Дубас Володимир, Геринович Роман, Довга Адріана, Бригінець Юрій, Ткачук Галина, Огородник Олег, Павлик Ростислав, Москалюк Катерина.
Участь у відкритті виставки взяли: директор Львівського історичного музею, д.і.н. Роман Чмелик; заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Іван Собко; директор Департаменту з питань культури, національностей і релігій ЛОВА Ірина Гаврилюк; завідувач фотолабораторією ЛІМ Роман Геринович (куратор виставки).
Запрошуємо львів'ян і гостей міста у затишне Італійське подвір'я в Кам'яниці Корнякта (пл. Ринок, 6) оглянути неповторні моменти Великоднього свята у світлинах відомих фотомитців.
Фото: Христя Гавран, Руслан Кошів.