Відкриття виставки «Національно-героїчна спадщина України»

21.01.2022 #Виставка

Відкриття  виставки «Національно-героїчна спадщина України» в Музеї визвольної боротьби України (на слайдер і в новинах).

21 січня у відділі Львівського історичного музею "Музей визвольної боротьби України" (вул. Лисенка, 23А) відбулося відкриття виставки «Національно-героїчна спадщина України». Цей проєкт від Творчого об’єднання «Національна Палітра» (Харків) представляє серію портретів видатних військових діячів України і приурочений до 103 річниці Соборності України.
Автори виставки спробували (і досить вдало) показати у художніх творах персоналії, які боролись за свою державу у минулому та стоять на її сторожі у наш час. Сподіваємося, виставка розширить уявлення українців про наших героїв і залишить свій відбиток у їхніх серцях.
На відкритті виставки слово мали: заступниця директора Львівського історичного музею Галина Скоропадова, начальник відділу департаменту з питань культури, національностей і релігій ЛОДА Василь Гладкий, голова Творчого об’єднання «Національна Палітра» Єгор Лободинський, народний депутат України Олег Синютка.
Участь у проєкті взяли: Єгор Лободинський, Дмитро Чаус, Григорій Гамалєй, Віктор Лисенко, Владислав Здор, Сергій Коваль, Артем Азаров, Артем Селіванов, Олег Омельченко, Сергій Позняк, Микола Яцурак, Інна Філатова, Надія Сябро, Анастасія Худякова.
«Творче об’єднання «Національна Палітра» засновано у жовтні 2020 року. Його діяльність спрямована на просвітницько-мистецьку діяльність в сфері національно-патріотичного виховання через змальовування сторінок української історії та побуту... За допомогою мистецтва, ми не тільки нагадуємо українцям, хто вони, а для багатьох взагалі відкриваємо те, про що вони не чули і не знали. Своїми роботами ми хочемо запалити в серцях українців це полум’я і показати, що ми не тільки маємо багату історію, а ще й можемо розповісти і показати, експонуючи її по всіх областях нашої славетної держави. В подальшому плануємо брати участь у заходах культурного спрямування та історичних фестивалях, співпрацювати з мистецькими, краєзнавчими та освітніми інституціями зі всієї Україні щодо виставкової та просвітницької діяльності» (Єгор Лободинський, голова Творчого об’єднання «Національна Палітра»).
Запрошуємо львів'ян і гостей міста оглянути виставку.
Фото: Христя Гавран.
Відео відкриття: https://youtu.be/FeAiVBcbgYw